Конструктор LEGO Icons Санки Санти 343 деталі (40499)
2 089 ₴
- Немає в наявності
- Код: 40499
Конструктор LEGO Icons Санки Санти 343 деталі (40499)Немає в наявності
2 089 ₴
+380 (98) 236-17-45
KyivstarПориньте у святкові розваги з цим набором для конструювання LEGO® Санки Санти для дітей, що дають змогу ельфам-початківцям створити ігрові санки, наповнені різдвяними подарунками.
Санта-Клаус уже поруч! Дайте волю дитячій творчості на ці свята з іграшковим набором LEGO® Санки Санти (40499) для хлопчиків і дівчаток віком від 9 років.
ельфи-початківці отримають чимало задоволення, будуючи красиві червоно-золоті санки, а потім полюбуються подарунками всередині, серед яких плюшевий ведмедик, гітара та пара лиж. Магію оживляє мініфігурка Санта-Клауса, що гордо сидить на санках спереду зі списком поганих та добрих вчинків у руках. Святковий набір також містить 4 чарівні фігурки оленів, що спонукають дітей до уявної гри, під час якої вони вигадують захопливі історії з Північного полюса. Коли гра закінчується, санки стають частиною святкового декору, який створить радісну атмосферу в будь-якій кімнаті.
Заворожливий проєкт, який можна завершити впродовж свят, цей набір стане чудовим різдвяним подарунком для дітей, а також для дорослих, які люблять конструювання LEGO.
Санта-Клаус уже поруч! Дайте волю дитячій творчості на ці свята з іграшковим набором LEGO® Санки Санти (40499) для хлопчиків і дівчаток віком від 9 років.
ельфи-початківці отримають чимало задоволення, будуючи красиві червоно-золоті санки, а потім полюбуються подарунками всередині, серед яких плюшевий ведмедик, гітара та пара лиж. Магію оживляє мініфігурка Санта-Клауса, що гордо сидить на санках спереду зі списком поганих та добрих вчинків у руках. Святковий набір також містить 4 чарівні фігурки оленів, що спонукають дітей до уявної гри, під час якої вони вигадують захопливі історії з Північного полюса. Коли гра закінчується, санки стають частиною святкового декору, який створить радісну атмосферу в будь-якій кімнаті.
Заворожливий проєкт, який можна завершити впродовж свят, цей набір стане чудовим різдвяним подарунком для дітей, а також для дорослих, які люблять конструювання LEGO.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 40499 |
| Вага | 0.42 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 19 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 343 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Iconic |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702016995992 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 089 ₴