Іграшковий кухонний комбайн потішить кожну дівчинку, яка любить спостерігати та допомагати батькам на кухні. Має знімну чашу та віночок. Є звукові та світлові ефекти.
Кухонний комбайн створений компанією Klein, що розробляє високоякісні іграшки, що імітують побутову техніку, інструменти для дітей, які люблять грати роль дорослих.
Іграшка створена за ліцензією Bosch, тому має вигляд як справжній кухонний комбайн, а завдяки пластиковим елементам вина абсолютно безпечна у використанні.
Комбайн обладнаний знімною прозорою чашею та віночком. Є 2 ступені регулювання швидкості. Панель керування з підсвіткою. Комбайн має звукові ефекти.
Кухонний комбайн також може бути чудовим доповненням до інших кухонних гарнітур Klein.
Потрібні батарейки 2 шт. типу AA (1,5 В).
Іграшка для дітей від 3 років.
Кухонний комбайн створений компанією Klein, що розробляє високоякісні іграшки, що імітують побутову техніку, інструменти для дітей, які люблять грати роль дорослих.
Іграшка створена за ліцензією Bosch, тому має вигляд як справжній кухонний комбайн, а завдяки пластиковим елементам вина абсолютно безпечна у використанні.
Комбайн обладнаний знімною прозорою чашею та віночком. Є 2 ступені регулювання швидкості. Панель керування з підсвіткою. Комбайн має звукові ефекти.
Кухонний комбайн також може бути чудовим доповненням до інших кухонних гарнітур Klein.
Потрібні батарейки 2 шт. типу AA (1,5 В).
Іграшка для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klein |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 17 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9556 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 0.81 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 3 |
| Винахідливість | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість батарейок | 2 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Спостерігачність | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Ігрові набори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | Да |
| Просторове мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Творче мислення | 1 |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AA |
| Штрихкод | 4009847095565 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 099 ₴



