Пральна машина Bosch Klein є дитячою копією оригіналу, обладнана як справжніми функціями, які так подобаються дітям!
Граючи пральною машиною, діти почуватимуться дорослими. Вона обладнана обертовим барабаном, можливістю наповнення та зливання води. Працює від батарейок або механічно за допомогою ручки.
Цикли прання та віджимання супроводжуються оригінальними звуками. Є чотири програми.
Ідеальна для гри, у якій імітуються завдання мами та тата. Розвиває моторику та дитячу фантазію.
Для роботи необхідні три батарейки R14-C (немає в комплекті).
Для дітей віком від трьох років.
Граючи пральною машиною, діти почуватимуться дорослими. Вона обладнана обертовим барабаном, можливістю наповнення та зливання води. Працює від батарейок або механічно за допомогою ручки.
Цикли прання та віджимання супроводжуються оригінальними звуками. Є чотири програми.
Ідеальна для гри, у якій імітуються завдання мами та тата. Розвиває моторику та дитячу фантазію.
Для роботи необхідні три батарейки R14-C (немає в комплекті).
Для дітей віком від трьох років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klein |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9213 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 1.9 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Гарантійний термін, міс. | 3 |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Підкатегорія (АФК) | Ігрові набори |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | R14-C |
| Колір | білий, чорний |
| Штрихкод | 4009847092137 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 092 ₴
