Ліхтарик Bosch Klein для гри та боротьби зі сном пітьми. Біле та різнобарвне світло.
Дитячий ліхтарик Bosch Klein має вигляд як справжній дорослий інструмент.
Світло може бути біле, червоне, синє та зелене. Є два режими світіння: постійне світло та мерехтіння. Головка ліхтаря повертається на 90 градусів.
Для дітей віком від трьох років.
Для гри потрібні батарейки — 3*R6-AA (Mignon). До комплекту не входять.
Дитячий ліхтарик Bosch Klein має вигляд як справжній дорослий інструмент.
Світло може бути біле, червоне, синє та зелене. Є два режими світіння: постійне світло та мерехтіння. Головка ліхтаря повертається на 90 градусів.
Для дітей віком від трьох років.
Для гри потрібні батарейки — 3*R6-AA (Mignon). До комплекту не входять.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klein |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Довжина | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8448 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 0.4 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Гарантійний термін, міс. | 3 |
| Код УКТВЕД | 8513100000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Підкатегорія (АФК) | Ігрові набори |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | АА |
| Колір | бірюзовий, чорний |
| Штрихкод | 4009847084484 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 944 ₴



