"Гараж і подвійна дорога-спуск для перегонів двох машинок. Це розкішний варіант паркінгу для іграшок.
Набір можна скласти в 1, 3 або 5 поверхів.
У комплекті дві машинки.
дорогою можуть їхати одночасно 2 маленькі машини або 1 велика.
На кожному поверсі паркінгу є розмітка місць.
Ліфт допоможе транспортувати автомобілі, що входять до набору, на п'ятий рівень, де починаються автомобільні перегони. На найнижчому рівні машини можна заправляти та мити.
Гра вчить дітей креативності та просторового мислення.
Для дітей від 3 років.
Набір можна скласти в 1, 3 або 5 поверхів.
У комплекті дві машинки.
дорогою можуть їхати одночасно 2 маленькі машини або 1 велика.
На кожному поверсі паркінгу є розмітка місць.
Ліфт допоможе транспортувати автомобілі, що входять до набору, на п'ятий рівень, де починаються автомобільні перегони. На найнижчому рівні машини можна заправляти та мити.
Гра вчить дітей креативності та просторового мислення.
Для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 66 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2813 |
| Вага | 2.52 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 3 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Винахідливість | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Координація рухів | 1 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | пластик, метал |
| Підкатегорія (АФК) | Ігрові набори |
| Просторове мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 4009847028136 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 970 ₴





