Створіть розумний сейф за допомогою електронного конструктора 4M серії Logiblocs. Міняйте параметри безпеки з різними конфігураціями блоків. Можливості безмежні!
Електронний конструктор 4М Розумний сейф — це набір для програмованого механізму своїми руками. Він обладнаний подвійною системою захисту — ключ і звукова сигналізація, яка вмикається у разі спроби зламування. Зберіть сейф своїми руками за допомогою електронного конструктора. Вивчайте механізми вже від 5 років.
Як же працює сейф? Батарея живлення під'єднана до двох контактів: один розташований під замком, інший — на тумблері сигналізації. Ці контакти створюють послідовну електричну мережу. Тумблер зв'язаний із замком, який блокує перемикач. Якщо повернути ключ у разі заблокованого тумблера — електричний ланцюг замкнеться й роздасться вишній сирени. Все не так складно, як може здатися на перший погляд: електронні конструктори від 4М наочно покажуть дитині роботу механізмів.
Ця розвивальна іграшка допоможе вивчити систему блокування й під'єднання електричного ланцюга. Діти 5-7 років не тільки розберуться в роботі механізму, а й побачать усе на практиці.
Конструктор 4М Розумний сейф підходить для STEM-занять.
Усі деталі сейфа з металу та пластику входять до комплекту. Додатково потрібні хрещата викрутка та 3 батарейки AAA.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-06810 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 0.48 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 7 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 23 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | папір, метал, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | STEAM |
| Навички програмування | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Logiblocs |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Физика |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AAA |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 28 мм |
| Штрихкод | 4893156068101 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 488 ₴




