Вам належить захопливий експеримент з хімії — вирощування кольорових кристалів у себе вдома! З набором для досліджень від 4М ви дізнаєтеся цікаві факти про кристали та створите оазис із пальмами та динозаврами. Спостерігайте, як ростуть кристали, утворюючи унікальні форми. За допомогою підставки з прозорим накриттям складіть із вирощених мінералів і фігурок із набору композицію для своєї колекції.
У наборі для вирощування кристалів Динозаври 4M є чотири шестикутні посудини різних розмірів: велика, середня і дві маленькі. У них виростуть різнобарвні кристали. Заздалегідь підготуйте все необхідне для своєї домашньої лабораторії: захисні окуляри, гумові рукавички, гарячу воду, мірну склянку та фартух. Уважно читайте інструкції. У наборі використовуються справжні хімічні речовини (моноамонійфосфат), які не мають контактувати зі шкірою.
Особливість цього набору від 4М — предмети для оформлення готових мінералів. Використовуйте підставку та білий гравій із набору, щоб створити «почву» для кристалів і пальм. Встановіть фігурки динозаврів. Накрийте готову композицію прозорою граною кришкою. Таку красу можна показувати друзям і використовувати для декору кімнати.
Цей набір із серії Crystal Growing буде цікавий дітям молодшого шкільного віку 10-12 років. Комплект допоможе розвинути терплячість, спостережливість, познайомить із хімією. Набір для досліджень підходить для навчання в межах реджіо-педагогики.
У наборі:
Великі пакетики з порошком (моноамонійфосфат) — 2 шт.
Фігурки динозаврів — 3 шт.
Декор у вигляді рослин — 3 шт.
Маленькі пакетики з барвником — 3 шт.
Пакетик із посівною сумішшю — 1 шт.
Прозорі шестикутні посудини — 4 шт.
Пакетики з білим гравієм — 2 шт.
Шаблони як круги — 4 шт.
Чаша для змішування — 1 шт.
Пластикова ложка — 1 шт.
Прозора кришка — 1 шт.
Підставка — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Щоб кристал виріс упродовж 4-7 днів, потрібна температура вище 20 градусів. Через низьку температуру ріст може зупинитися або уповільнитися (до 30 днів).
У наборі для вирощування кристалів Динозаври 4M є чотири шестикутні посудини різних розмірів: велика, середня і дві маленькі. У них виростуть різнобарвні кристали. Заздалегідь підготуйте все необхідне для своєї домашньої лабораторії: захисні окуляри, гумові рукавички, гарячу воду, мірну склянку та фартух. Уважно читайте інструкції. У наборі використовуються справжні хімічні речовини (моноамонійфосфат), які не мають контактувати зі шкірою.
Особливість цього набору від 4М — предмети для оформлення готових мінералів. Використовуйте підставку та білий гравій із набору, щоб створити «почву» для кристалів і пальм. Встановіть фігурки динозаврів. Накрийте готову композицію прозорою граною кришкою. Таку красу можна показувати друзям і використовувати для декору кімнати.
Цей набір із серії Crystal Growing буде цікавий дітям молодшого шкільного віку 10-12 років. Комплект допоможе розвинути терплячість, спостережливість, познайомить із хімією. Набір для досліджень підходить для навчання в межах реджіо-педагогики.
У наборі:
Великі пакетики з порошком (моноамонійфосфат) — 2 шт.
Фігурки динозаврів — 3 шт.
Декор у вигляді рослин — 3 шт.
Маленькі пакетики з барвником — 3 шт.
Пакетик із посівною сумішшю — 1 шт.
Прозорі шестикутні посудини — 4 шт.
Пакетики з білим гравієм — 2 шт.
Шаблони як круги — 4 шт.
Чаша для змішування — 1 шт.
Пластикова ложка — 1 шт.
Прозора кришка — 1 шт.
Підставка — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Щоб кристал виріс упродовж 4-7 днів, потрібна температура вище 20 градусів. Через низьку температуру ріст може зупинитися або уповільнитися (до 30 днів).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03926/EU |
| Вага | 0.65 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 11 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Вікова група | 11+ |
| Висота | 8 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 24 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | пластик, інші |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Crystal Growing |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Хімія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 28 мм |
| Штрихкод | 4893156039262 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 228 ₴





