Дерев'яний мольберт від PolarB двосторонній магнітний містить дві робочі сторони: чорну для крейди та білу для маркера. Мольберт для малювання підходить дітям від 3 років дошкільного віку.
Заняття на двосторонньому мольберті розвивають дрібну моторику, мислення, зокрема просторове, навички малювання, рахунки та листи, зорову пам'ять. Підходить для дитячого садка, центру розвитку, початкової школи.
Складаний мольберт легко встановлюється на чотирьох ніжках. На чорному боці можна малювати картинки різнобарвними крейдами, тренувати каліграфію. На білому боці, крім письма та малювання маркерами, можна кріпити магніти. Стійкий каркас зроблений із якісної та міцної деревини. Мольберт обладнаний полицею для аксесуарів, настроюється за висотою.
Дерев'яний мольберт PolarB відповідає стандарту безпеки EN71.
Особливості
Висота регулюється в 3 положеннях відповідно до зросту дітей.
З одного боку дошка дерев'яна, з іншого — магнітна.
Є пілочка для приладдя.
Можливість повісити дошку на стіну.
У наборі разом із мольбертом:
4 дерев'яні магніти,
4 магніти у формі тварин,
ілюстративна інструкція з малювання тварин,
гумка для стирання.
Розміри виробу: 46 x 42 x 97,5 см.
Заняття на двосторонньому мольберті розвивають дрібну моторику, мислення, зокрема просторове, навички малювання, рахунки та листи, зорову пам'ять. Підходить для дитячого садка, центру розвитку, початкової школи.
Складаний мольберт легко встановлюється на чотирьох ніжках. На чорному боці можна малювати картинки різнобарвними крейдами, тренувати каліграфію. На білому боці, крім письма та малювання маркерами, можна кріпити магніти. Стійкий каркас зроблений із якісної та міцної деревини. Мольберт обладнаний полицею для аксесуарів, настроюється за висотою.
Дерев'яний мольберт PolarB відповідає стандарту безпеки EN71.
Особливості
Висота регулюється в 3 положеннях відповідно до зросту дітей.
З одного боку дошка дерев'яна, з іншого — магнітна.
Є пілочка для приладдя.
Можливість повісити дошку на стіну.
У наборі разом із мольбертом:
4 дерев'яні магніти,
4 магніти у формі тварин,
ілюстративна інструкція з малювання тварин,
гумка для стирання.
Розміри виробу: 46 x 42 x 97,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PolarB |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.86 кг |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Висота | 63 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Довжина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44258 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9610000000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Підкатегорія (АФК) | Мольберти |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 6971608442582 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 742 ₴




