Іграшковий поїзд Hape до залізниці (E3874) сподобається дітям від 3 років. Зарядіть його через порт USB або поверніть ручку, щоб привести поїзд у дію, і спостерігайте, як він мчить уперед!
Особливості
Гра з поїздами допомагає дітям розвивати когнітивні навички, а також розуміння причини та наслідку.
Використовуйте доданий USB-кабель, щоб зарядити поїзд, або поверніть ручку, щоб отримати кінетичну енергію, увімкнути світло та змусити поїзд котитися.
Керування поїздом і обертання ручки допомагає поліпшити спритність дитини та зорово-моторну координацію.
Цей поїзд можна використовувати для самостійної гри або з багатьма дерев'яними залізничними наборами.
Вік: від 3 років.
Розміри: 11,5 х 5 х 3,8 см.
Вага: 0,17 кг.
Особливості
Гра з поїздами допомагає дітям розвивати когнітивні навички, а також розуміння причини та наслідку.
Використовуйте доданий USB-кабель, щоб зарядити поїзд, або поверніть ручку, щоб отримати кінетичну енергію, увімкнути світло та змусити поїзд котитися.
Керування поїздом і обертання ручки допомагає поліпшити спритність дитини та зорово-моторну координацію.
Цей поїзд можна використовувати для самостійної гри або з багатьма дерев'яними залізничними наборами.
Вік: від 3 років.
Розміри: 11,5 х 5 х 3,8 см.
Вага: 0,17 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3874 |
| Вага | 0.22 |
| Вага (кг) | 0,17 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 5 мм |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Матеріал | дерево, пластик |
| Підкатегорія (АФК) | Залізниці |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Ширина | 18 мм |
| Штрихкод | 6943478048157 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 185 ₴



