Іграшковий шатл Hape до залізниці (E3872) прекрасно доповнить ігри з наборами залізниць у космічному стилі від Хейп.
Рушайте в космічну подорож на шатлі. Грайте шатлом-поїздом із реалістичними звуками та світлом, а також із USB-зарядкою для нескінченного задоволення.
Простір для навчання та росту
Ця іграшка дасть змогу дитині відкрити всесвіт так, як йому зручно. Свобода вибору пригод підвищує креативність, навички розв'язання проблем та незалежність, стимулюючи навчання та веселощі!
Світло, звуки, дія!
Цей шатл із реалістичними звуками та світлом пробуджує уяву юних астронавтів, створюючи захопливі міжзоряні пригоди.
Потяг чи космічний корабель?
Просто натисніть кнопку та спостерігайте, як крила розкриваються і поїзд перетворюються на космічний човник, готовий до керування польотом.
РОЗВИВАЄ ВОБРАЖЕННЯ. Ця іграшка активує уяву дитини, одночасно розвиваючи моторику рук.
КОСМИЧЕСКИЙ ШАТТЛ 2-в-1. Він може перемикатися між режимами космічного човника та режимом поїзда для нескінченних залізничних і космічних пригод.
БЕЗОПАСНОСТЬ. Іграшка має жовтогарячі лінії з усіх боків, що підвищують безпеку та видимість під час гри.
УДОБСТВО ЗАРЯДКИ. До комплекту постачання входить зарядний кабель USB Type-C, що забезпечує безперебійну гру, даючи змогу юним космонавтам легко зарядити свою уяву.
Рушайте в космічну подорож на шатлі. Грайте шатлом-поїздом із реалістичними звуками та світлом, а також із USB-зарядкою для нескінченного задоволення.
Простір для навчання та росту
Ця іграшка дасть змогу дитині відкрити всесвіт так, як йому зручно. Свобода вибору пригод підвищує креативність, навички розв'язання проблем та незалежність, стимулюючи навчання та веселощі!
Світло, звуки, дія!
Цей шатл із реалістичними звуками та світлом пробуджує уяву юних астронавтів, створюючи захопливі міжзоряні пригоди.
Потяг чи космічний корабель?
Просто натисніть кнопку та спостерігайте, як крила розкриваються і поїзд перетворюються на космічний човник, готовий до керування польотом.
РОЗВИВАЄ ВОБРАЖЕННЯ. Ця іграшка активує уяву дитини, одночасно розвиваючи моторику рук.
КОСМИЧЕСКИЙ ШАТТЛ 2-в-1. Він може перемикатися між режимами космічного човника та режимом поїзда для нескінченних залізничних і космічних пригод.
БЕЗОПАСНОСТЬ. Іграшка має жовтогарячі лінії з усіх боків, що підвищують безпеку та видимість під час гри.
УДОБСТВО ЗАРЯДКИ. До комплекту постачання входить зарядний кабель USB Type-C, що забезпечує безперебійну гру, даючи змогу юним космонавтам легко зарядити свою уяву.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3872 |
| Вага | 0.31 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 7 мм |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 18 |
| Матеріал | дерево, пластик |
| Підкатегорія (АФК) | Залізниці |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Ширина | 20 мм |
| Штрихкод | 6943478048393 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 577 ₴




