Іграшкова залізниця Hape Динопригоди (E3795) сподобається дітям від 3 років. Вирушайте в захопливу пригоду з набором Хейп у доісторичному стилі.
Сучасний погляд на класичну гру
Цей набір на основі класичної дерев'яної залізниці заохочує дитячу цікавість до науки й історії.
Вироби, що світяться в темряві
Час гри не обов'язково закінчується, коли гасне світло! У цьому наборі є елементи, що світяться в темряві, як-от череп і кістки динозавра, які створюють захопливі враження від гри як удень, так і в темряві.
НАВИВайтеся РЕШАТИ ПРОБЛЕМИ. Проектування й будівництво шляхів містить планування й розв'язання проблем, оскільки діти вчаться створювати повороти, мости та розв'язки.
РАЗВИТИЕ. Встановлення вагонів на рейки та їхнє з'єднання покращує зорово-моторну координацію та дрібну моторику.
СВІТЛЕННЯ В ТЕМНОТІ: Череп і кістки динозавра виготовлені зі спеціального пластику, який може світитися в темряві.
ЗАХОВАНИЙ СВІТ ДИНОЗАВРОВІВ. Череп динозавра підіймається, кран доставляє вантаж до поїзда, чути захопливі звукові ефекти.
ВІДКРИТТЯ ГРА. Цей залізничний набір також сумісний з іншими наборами, що спонукає дітей використовувати свої творчі здібності та уяву для створення необмеженої кількості залізничних шляхів.
МНОЖІСТЬ ДЕТАЛІЙ. До цього набору залізниці входять 23 рейки з бука та понад 30 додаткових аксесуарів, включно з фігурками динозаврів.
Кількість деталей: 61
Батарейки в комплекте: да
Кількість батарей: 1
Розміри: 86 х 21,9 х 78,5 см
Вага: 1,3 кг
Сучасний погляд на класичну гру
Цей набір на основі класичної дерев'яної залізниці заохочує дитячу цікавість до науки й історії.
Вироби, що світяться в темряві
Час гри не обов'язково закінчується, коли гасне світло! У цьому наборі є елементи, що світяться в темряві, як-от череп і кістки динозавра, які створюють захопливі враження від гри як удень, так і в темряві.
НАВИВайтеся РЕШАТИ ПРОБЛЕМИ. Проектування й будівництво шляхів містить планування й розв'язання проблем, оскільки діти вчаться створювати повороти, мости та розв'язки.
РАЗВИТИЕ. Встановлення вагонів на рейки та їхнє з'єднання покращує зорово-моторну координацію та дрібну моторику.
СВІТЛЕННЯ В ТЕМНОТІ: Череп і кістки динозавра виготовлені зі спеціального пластику, який може світитися в темряві.
ЗАХОВАНИЙ СВІТ ДИНОЗАВРОВІВ. Череп динозавра підіймається, кран доставляє вантаж до поїзда, чути захопливі звукові ефекти.
ВІДКРИТТЯ ГРА. Цей залізничний набір також сумісний з іншими наборами, що спонукає дітей використовувати свої творчі здібності та уяву для створення необмеженої кількості залізничних шляхів.
МНОЖІСТЬ ДЕТАЛІЙ. До цього набору залізниці входять 23 рейки з бука та понад 30 додаткових аксесуарів, включно з фігурками динозаврів.
Кількість деталей: 61
Батарейки в комплекте: да
Кількість батарей: 1
Розміри: 86 х 21,9 х 78,5 см
Вага: 1,3 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3795 |
| Батарейки входять до комплекту | Да |
| Вага | 3.38 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 36 мм |
| Довжина: | 15 мм |
| Звуки/мелодії | Да |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Кількість батарейок | 1 |
| Матеріал | дерево, пластик |
| Підкатегорія (АФК) | Залізниці |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | CR2032X1 |
| Ширина | 48 мм |
| Штрихкод | 6943478046627 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 204 ₴





