Відчуйте магічну силу магнітних полів! Це супермагнітний набір для виконання різних веселих експериментів та ігор. З ним можна змусити олівець левітувати, зібрати транспортер за принципом потяга Маглева та багато іншого. У наборі докладна інструкція з малюнками, описами та поясненнями 25 експериментів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-05535 |
| Вага | 1 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 7 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 28 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість складових елементів (шт.) | 25 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | STEAM |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | STEAM Powered Kids |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Физика |
| Тип | Товар |
| Колір | чорний, червоний |
| Ширина | 37 мм |
| Штрихкод | 4893156055354 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 224 ₴








