Створіть сад із чарівними різнобарвними кристалами в себе вдома! З набором для досліджень від 4M вам належить захопливий експеримент з хімії. Любуйтеся, як ростуть кристали різних кольорів і розмірів, утворюючи унікальні форми. Вони схожі на справжні коштовні камені! Оформіть кристали в гарну експозицію за допомогою підставки та прозорої гранованої кришки.
У наборі ви знайдете покрокову інструкцію з малюнками та дізнаєтеся цікаві факти про кристали. Заздалегідь підготуйте все для роботи: застеіть робочу поверхню, надягніть захисні окуляри, гумові рукавички, фартух. Також знадобиться гаряча вода та мірна склянка. У наборі використовується справжня хімічна речовина — моноаммонійфосфат. Не допускайте його контакту зі слизовими. Використовуйте фарбувальні порошки та 5 шестикутних судин для вирощування: два великі, середній і два маленькі. У такий спосіб у вас вийдуть кристали різного розміру та кольору для складання композиції.
Особливість цього набору від 4М — предмети для оформлення готових мінералів. Використовуйте підставку, білий гравій і кольорові намистини з набору, щоб створити «почву» для кристалів. Накрийте готову кришталеву композицію прозорою гранованою кришкою. Таку красу можна показувати друзям і використовувати для декору кімнати.
Цей набір із серії STEAM Powered Kids буде цікавий дівчаткам молодшого шкільного віку від 10 років. З ним діти познайомляться з основами хімії, проявлять творчі здібності, спостережливість, винахідливість, зміцнять емоційне щастя. Набір для досліджень підходить для навчання в межах STEAM-утворення.
У наборі:
Великі пакети з порошком для кристалів (моноамонійфосфат) — 3 шт.
Маленькі пакети з фарбувальним порошком — 3 шт.
Посуд для змішування — 1 шт.
Пакетики з білим гравієм — 2 шт.
Пакетик кольорових намистин — 1 шт.
Пластикова ложка — 1 шт.
Шестикутні судини — 5 шт.
Шаблони-кільця — 5 шт.
Прозора кришка — 1 шт.
Підставка — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
У наборі ви знайдете покрокову інструкцію з малюнками та дізнаєтеся цікаві факти про кристали. Заздалегідь підготуйте все для роботи: застеіть робочу поверхню, надягніть захисні окуляри, гумові рукавички, фартух. Також знадобиться гаряча вода та мірна склянка. У наборі використовується справжня хімічна речовина — моноаммонійфосфат. Не допускайте його контакту зі слизовими. Використовуйте фарбувальні порошки та 5 шестикутних судин для вирощування: два великі, середній і два маленькі. У такий спосіб у вас вийдуть кристали різного розміру та кольору для складання композиції.
Особливість цього набору від 4М — предмети для оформлення готових мінералів. Використовуйте підставку, білий гравій і кольорові намистини з набору, щоб створити «почву» для кристалів. Накрийте готову кришталеву композицію прозорою гранованою кришкою. Таку красу можна показувати друзям і використовувати для декору кімнати.
Цей набір із серії STEAM Powered Kids буде цікавий дівчаткам молодшого шкільного віку від 10 років. З ним діти познайомляться з основами хімії, проявлять творчі здібності, спостережливість, винахідливість, зміцнять емоційне щастя. Набір для досліджень підходить для навчання в межах STEAM-утворення.
У наборі:
Великі пакети з порошком для кристалів (моноамонійфосфат) — 3 шт.
Маленькі пакети з фарбувальним порошком — 3 шт.
Посуд для змішування — 1 шт.
Пакетики з білим гравієм — 2 шт.
Пакетик кольорових намистин — 1 шт.
Пластикова ложка — 1 шт.
Шестикутні судини — 5 шт.
Шаблони-кільця — 5 шт.
Прозора кришка — 1 шт.
Підставка — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 10 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04901/EU |
| Вага | 0.66 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 10+ |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 8 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 24 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | STEAM |
| Спостерігачність | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток |
| Серія | STEAM Powered Kids |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Хімія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 28 мм |
| Штрихкод | 4893156049018 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 901 ₴



