Який вигляд мають планети та їхній рух у космосі? Для маленьких дослідників зоряного неба пропонуємо набір для створення сонячної системи-планетарія. Ви зможете разом із дитиною власноруч зібрати настільну обертову модель діаметром 30 см у себе вдома.
У наборі для досліджень від 4М міститься багато дрібних елементів, тому радимо збирати його під керівництвом дорослих. У ньому ви знайдете все необхідне: деталі, фарби, пензлик і навіть наждачний папір. Всі деталі підписані — дітям буде нескладно в них розібратися. Спочатку вам належить з'єднати півонії планет і підготувати їх до фарбування, використовуючи наждачний папір. Далі йде творчий етап — розфарбувати макети планет яскравими барвами. Нехай дитина дасть волю уяві, не обмежуйте її! Можна придумувати власні унікальні орнаменти для позначення планет або ж дотримуватися прикладів на картинках. Що ж, залишилися фінальні штрихи: зібрати обертову конструкцію та закріпити на ній планети.
Одна з головних особливостей набору сонячної системи-планетарія — це фарба, що світиться в темряві. Уявіть планети, що обертаються й мерехтять, немов у космосі! Використовуйте світну фарбу після висихання основного кольору. Намалюйте точки, зірки, смуги на макетах планет.
Сонячна система-планетарій із серії KidzLabs допоможе розширити пізнання в астрономії, творчо проявити себе, експериментуючи з фарбами та їх поєднаннями, розвинути дрібну моторику та просто весело провести час усією сім'єю.
У наборі:
Сталевий стрижень — 9 шт.
Тривимірні градуси планет на пластиковій рамці — 2 шт.
Макет кільця Сатурна — 1 шт.
Набір ручок обертової конструкції — 1 шт.
Пензлик — 1 шт.
Набір із 6 фарб — 1 шт.
Світна фарба — 1 шт.
Наждачний папір — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Батарейки не потрібні.
У наборі для досліджень від 4М міститься багато дрібних елементів, тому радимо збирати його під керівництвом дорослих. У ньому ви знайдете все необхідне: деталі, фарби, пензлик і навіть наждачний папір. Всі деталі підписані — дітям буде нескладно в них розібратися. Спочатку вам належить з'єднати півонії планет і підготувати їх до фарбування, використовуючи наждачний папір. Далі йде творчий етап — розфарбувати макети планет яскравими барвами. Нехай дитина дасть волю уяві, не обмежуйте її! Можна придумувати власні унікальні орнаменти для позначення планет або ж дотримуватися прикладів на картинках. Що ж, залишилися фінальні штрихи: зібрати обертову конструкцію та закріпити на ній планети.
Одна з головних особливостей набору сонячної системи-планетарія — це фарба, що світиться в темряві. Уявіть планети, що обертаються й мерехтять, немов у космосі! Використовуйте світну фарбу після висихання основного кольору. Намалюйте точки, зірки, смуги на макетах планет.
Сонячна система-планетарій із серії KidzLabs допоможе розширити пізнання в астрономії, творчо проявити себе, експериментуючи з фарбами та їх поєднаннями, розвинути дрібну моторику та просто весело провести час усією сім'єю.
У наборі:
Сталевий стрижень — 9 шт.
Тривимірні градуси планет на пластиковій рамці — 2 шт.
Макет кільця Сатурна — 1 шт.
Набір ручок обертової конструкції — 1 шт.
Пензлик — 1 шт.
Набір із 6 фарб — 1 шт.
Світна фарба — 1 шт.
Наждачний папір — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03257 |
| Вага | 0.2 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 17 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | KidzLabs |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Астрономія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 22 мм |
| Штрихкод | 4893156032577 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 647 ₴









