Ігровий набір Viga Toys Ляльковий будиночок подарує дитині незабутні моменти дитинства. Справжній дерев'яний будинок у мініатюрі, у якому живуть дві матер'яні ляльки — бабуся та дідусь. Усі меблі та предмети інтер'єру також виготовлені з дерева. Ігровий набір буде цікавий дітям дошкільного віку від 3 років.
Граючи з ляльковим будиночком, дитина розвиває просторове мислення, уяву, приміряє різні ролі, вигадує історії, що допомагає в придбанні соціальних навичок. Ігровий набір можна використовувати під час занять із дитячим психологом.
Пізнання світу в ранньому віці завжди відбувається за допомогою гри. Ляльковий будиночок допоможе зрозуміти, які кімнати є в будинку, і чому в них різні меблі. Дитина розбереться у призначення предметів умов.
Ляльковий будиночок розміром 42,5 х 40 х 26,5 см і вся його комплектація виготовлені з якісного дерева. Двері та вікна відчиняються, всередині — спальня, вітальня, їдальня, кухня та ванна кімната. Усі приміщення забезпечені меблями в мініатюрі, пофарбованими вручну гіпоалергенними фарбами. Іграшковий будинок добре відшліфований, щоб дитина насолоджувалася безпечною грою.
Ігровий набір від Viga Toys Ляльковий будиночок відповідає стандартам якості дитячих іграшок: європейському EN71, американському ASTM.
До набору
Дерев'яний будиночок — 1 шт.
Тканинні ляльки — 2 шт.
Меблі та інші предмети — 24 шт.
Граючи з ляльковим будиночком, дитина розвиває просторове мислення, уяву, приміряє різні ролі, вигадує історії, що допомагає в придбанні соціальних навичок. Ігровий набір можна використовувати під час занять із дитячим психологом.
Пізнання світу в ранньому віці завжди відбувається за допомогою гри. Ляльковий будиночок допоможе зрозуміти, які кімнати є в будинку, і чому в них різні меблі. Дитина розбереться у призначення предметів умов.
Ляльковий будиночок розміром 42,5 х 40 х 26,5 см і вся його комплектація виготовлені з якісного дерева. Двері та вікна відчиняються, всередині — спальня, вітальня, їдальня, кухня та ванна кімната. Усі приміщення забезпечені меблями в мініатюрі, пофарбованими вручну гіпоалергенними фарбами. Іграшковий будинок добре відшліфований, щоб дитина насолоджувалася безпечною грою.
Ігровий набір від Viga Toys Ляльковий будиночок відповідає стандартам якості дитячих іграшок: європейському EN71, американському ASTM.
До набору
Дерев'яний будиночок — 1 шт.
Тканинні ляльки — 2 шт.
Меблі та інші предмети — 24 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Висота | 43 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 56254 |
| Вага | 3.2 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 24 |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Дрібна моторика | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Да |
| Підкатегорія (АФК) | Ляльки та набори для ляльок |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Світ ляльок |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 6934510562540 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 604 ₴


