-32%

Біговел Tilo Баланс двоколісний 9" жовто-чорний (94430)
5 805 ₴
3 957 ₴
- Готово до відправки
- Код: 94430
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двоколісний біговел Tilo Баланс підійде дітям віком від 3 до 5 років. Такий тип велосипедів без педалей розвиває в малюків вміння тримати баланс і рівновагу. Дитина безпечно розганяється й вчиться керувати велосипедом за допомогою керма. Біговел Tilo стане безпечним проміжним етапом перед тим, як опанувати катання на дорослому педальному велосипеді.
Особливості та переваги біговела Tilo
Біговел Tilo відповідає стандартам безпеки ASTM, CPSC, EN71, AU/NZS і Health Canada.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 8 кг |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 69 см |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 94430 |
| Вага (кг) | 7,5 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Діаметр заднього колеса, см | 25 |
| Діаметр переднього колеса, см | 25 |
| Код УКТВЕД | 9503001000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 75 |
| Матеріал | пластик, метал |
| Матеріал рами | Метал |
| Матеріал сидіння | інші |
| Підкатегорія (АФК) | Біговел |
| Регулювання положення керма за висотою | Немає |
| Регулювання сидіння за висотою | Немає |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тип | Товар |
| Вимагає збирання | Да |
| Штрихкод | 716243944307 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 957 ₴




