Конструктор LEGO Technic Вантажівка Volvo FMX та Електричний екскаватор EC230 2274 деталі (42175)
249 678 370 ₴
- Немає в наявності
- Код: 42175
Конструктор LEGO Technic Вантажівка Volvo FMX та Електричний екскаватор EC230 2274 деталі (42175)Немає в наявності
249 678 370 ₴
+380 (98) 236-17-45
KyivstarНадихайте дітей на створення власної надпотужної будівельної техніки завдяки цьому іграшковій вантажівці та екскаватору Volvo. Конструктор LEGO Technic Вантажівка Volvo FMX і Електричний екскаватор EC230 (42175) містить бортовий причіп, іграшковий електричний екскаватор і зарядну станцію 2 докладними моделями транспортних засобів для дослідження.
Юні будівельники можуть відчинити двері вантажівки серії LEGO Technic і нахилити кабіну оператора, щоб побачити її 6-циліндровий рухомий поршневий двигун. Потім малюки можуть повернути іграшкову вантажівку в потрібне положення, від'єднати причіп і відкинути пандус, щоб викотити екскаватор.
Іграшковий екскаватор має дверцята, що відчиняються, й безліч функцій. Подивіться, як він обертається на 360 градусів на гусеницях, потім використовуйте пневматичний насос, щоб підіймати та опускати ківш. Юні шанувальники будівельного проєкту можуть уявити, як вони працюють на сучасному будівельному майданчику, піднімаючи та опускаючи зарядну станцію завдяки ковшу та ланцюгам, готовим до приєднання до іграшкового екскаватора.
Юні будівельники можуть відчинити двері вантажівки серії LEGO Technic і нахилити кабіну оператора, щоб побачити її 6-циліндровий рухомий поршневий двигун. Потім малюки можуть повернути іграшкову вантажівку в потрібне положення, від'єднати причіп і відкинути пандус, щоб викотити екскаватор.
Іграшковий екскаватор має дверцята, що відчиняються, й безліч функцій. Подивіться, як він обертається на 360 градусів на гусеницях, потім використовуйте пневматичний насос, щоб підіймати та опускати ківш. Юні шанувальники будівельного проєкту можуть уявити, як вони працюють на сучасному будівельному майданчику, піднімаючи та опускаючи зарядну станцію завдяки ковшу та ланцюгам, готовим до приєднання до іграшкового екскаватора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42175 |
| Вага | 3.59 |
| Вік | 11 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Вікова група | 11+ |
| Висота | 12 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 38 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 1 |
| Кількість предметів у наборі | 2274 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Technic |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 56 мм |
| Штрихкод | 5702017584096 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 678 370 ₴