У поїзда в цьому наборі Hape є власна сонячна панель, яка виробляє вдосталь електроенергії для роботи його фар і лампочок. Дивіться, як він яскраво сяє, коли ви штовхаєте його рейками! Під час гри з цим поїздом ви зможете пояснити дитині про відновлювані джерела енергії.
З чого складається цей ігровий комплект: дерев'яні рейки, поїзд з одним вагоном, фігурка техніка, станція сервісу, знаки безпеки, дерева, два тунелі, опори моста.
Особливості та як грати
- Зберіть залізницю, як показано на коробці. Поставте сонячні панелі на сонячне світло або джерело яскравого світла.
- Увімкніть фари поїзда та рухайте потяг рейками. Підніміться схилом і пройдіть тунелями.
- Після закінчення робочого дня відвезіть поїзд у майстерню, де технік готовий провести настроювання.
Залізниця Hape на сонячних батареях 37 ел. (E3762) відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963. Рекомендований вік: 3 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3762 |
| Вага | 1.27 |
| Вага (кг) | 1 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 48 мм |
| Довжина: | 24 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 8 |
| Кількість предметів у наборі | 37 |
| Матеріал | метал, дерево, пластик |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Залізниці |
| Стать | Для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 12 мм |
| Штрихкод | 6943478021655 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 264 ₴









