Конструктор LEGO Minecraft Квітучий вишневий сад 304 деталі (21260)
32 750 347 ₴
- Немає в наявності
- Код: 21260
Конструктор LEGO Minecraft Квітучий вишневий сад 304 деталі (21260)Немає в наявності
32 750 347 ₴
+380 (98) 236-17-45
Kyivstar«Квітучий вишневий сад» (21260) — це практична іграшка на основі відеоігор і перший набір LEGO®, що містить фігурки та елементи з біо Minecraft® Вишневий колір. Це чудовий подарунок для шанувальників відеоігор Minecraft і дітей віком від 8 років, які люблять природу, тварин і боротьбу зі зомбі!
Це перший ігровий набір LEGO Minecraft з персонажем Санні. Діти допомагають Санні доглядати за іграшковим садом, що містить два яскраві дерева, невеликий містик через струмок і піщаний сад із декоративним горщиком і чорним каменем. До набору входять дві бджоли, дорослий нюхач — дружній персонаж із гри — і малюк, а також яйце нюху. Діти використовують функцію нюху дорослого нюху, щоб викопати рідкісне насіння із землі за допомогою мордочки. А щоб додати бойові пригоди, у саду виявляється ворожий зомбі, з яким потрібно боротися. Є й цифрові розваги, якими юні конструктори можуть порадувати себе завдяки зрозумілому застосунку LEGO Builder.
Це перший ігровий набір LEGO Minecraft з персонажем Санні. Діти допомагають Санні доглядати за іграшковим садом, що містить два яскраві дерева, невеликий містик через струмок і піщаний сад із декоративним горщиком і чорним каменем. До набору входять дві бджоли, дорослий нюхач — дружній персонаж із гри — і малюк, а також яйце нюху. Діти використовують функцію нюху дорослого нюху, щоб викопати рідкісне насіння із землі за допомогою мордочки. А щоб додати бойові пригоди, у саду виявляється ворожий зомбі, з яким потрібно боротися. Є й цифрові розваги, якими юні конструктори можуть порадувати себе завдяки зрозумілому застосунку LEGO Builder.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 21260 |
| Вага | 0.39 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 19 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 304 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Minecraft |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702017583365 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 750 347 ₴