Чи може гра маленької дитини бути трішки чарівною? Так, якщо в ній є дерев'яний бізіборд Viga Toys Жираф із фруктами. Це оригінальна розвивальна іграшка для малюків від 18 місяців переддошкільного віку.
Дитячий бізіборд виготовлений як доброзичливий жираф з ігровим полем. На ньому 4 пазли із зображенням фруктів. Малюки збиратимуть і розбиратимуть картинки.
З дерев'яною настінною іграшкою дитина отримує безпечний матеріал для дослідження. Він знайомиться з різними формами та кольорами, вчиться мислити логічно, розвиває руки. У результаті поліпшується візуальне сприйняття предметів, запам'ятовуються основні кольори, зміцнюється зорово-моторна координація.
Завдяки настінному бізіборду малюки розширять кругозір і вивчать назви фруктів: виноград, полуниця, банан, яблуко. Спочатку діти будуть навбад підбирати частини зображень, пізніше співвіднесуть їх із квітами та запам'ятають, що до чого підходить.
Бізіборд Жираф із фруктами від Viga Toys може зайняти як одного, так і кількох дітей одночасно. Актуальний для дому та дитячих садків. Підходить для виховання за методикою Монтессорі.
Всі елементи настінного ігрового центру виготовлені з натуральних матеріалів із використанням безпечних для здоров'я фарб. Деталі великі, добре відшліфовані. Розміри іграшки 36 х 55 х 3,5 см.
Дерев'яний розвивальний бізіборд, як і всі продукти Viga Toys, відповідає стандартам якості та безпеки дитячих іграшок ASTM та EN71. Для виготовлення використана екологічна сертифікована деревина, схвалена асоціацією FSC (Лісною попікілською радою).
Дитячий бізіборд виготовлений як доброзичливий жираф з ігровим полем. На ньому 4 пазли із зображенням фруктів. Малюки збиратимуть і розбиратимуть картинки.
З дерев'яною настінною іграшкою дитина отримує безпечний матеріал для дослідження. Він знайомиться з різними формами та кольорами, вчиться мислити логічно, розвиває руки. У результаті поліпшується візуальне сприйняття предметів, запам'ятовуються основні кольори, зміцнюється зорово-моторна координація.
Завдяки настінному бізіборду малюки розширять кругозір і вивчать назви фруктів: виноград, полуниця, банан, яблуко. Спочатку діти будуть навбад підбирати частини зображень, пізніше співвіднесуть їх із квітами та запам'ятають, що до чого підходить.
Бізіборд Жираф із фруктами від Viga Toys може зайняти як одного, так і кількох дітей одночасно. Актуальний для дому та дитячих садків. Підходить для виховання за методикою Монтессорі.
Всі елементи настінного ігрового центру виготовлені з натуральних матеріалів із використанням безпечних для здоров'я фарб. Деталі великі, добре відшліфовані. Розміри іграшки 36 х 55 х 3,5 см.
Дерев'яний розвивальний бізіборд, як і всі продукти Viga Toys, відповідає стандартам якості та безпеки дитячих іграшок ASTM та EN71. Для виготовлення використана екологічна сертифікована деревина, схвалена асоціацією FSC (Лісною попікілською радою).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 38 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50680FSC |
| Вага | 2.75 |
| Вага (кг) | 2 |
| уважність | Да |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503009900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | Да |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Бізіборди |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 6934510506803 |
| Емоційний інтелект | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 676 ₴

