Дозвольте дітям створювати веселі океанські пригоди завдяки цьому іграшковому набору з рятувальниками LEGO® Friends Пляжний гідроцикл (42623) для дітей від 5 років. До набору входять дві мініляльки, фігурка дельфіна та аксесуари, що надихають на творчу гру.
До цього LEGO набору зі рятувальниками входять два іграшкових аксесуари для гідроциклу, щоб діти могли розіграти цю історію за ролями. Лео чергує рятувальником. Він підіймається сходами та за допомогою бінокля споглядає океан. Це ідеальне місце для спостереження за дельфінами. Пізніше він приєднується до своєї подрузі Кенді, і разом друзі влаштовують перегони на гідроциклах. Діти будуть у захваті від маленьких деталей, як-от глуха краб, який любить набігати на холодильник за морозивом!
Відкрийте для себе більше ідей дитячих подарунків у всесвіті LEGO Friends (продаються окремо), де є безліч можливостей для розповіді історій, поки діти розігрують реальні пригоди. До цього набору входить доступ до програми LEGO Builder для легкого та зрозумілого конструювання. Тут діти можуть масштабувати та обертати моделі в 3D, зберігати набори та відстежувати прогрес.
До цього LEGO набору зі рятувальниками входять два іграшкових аксесуари для гідроциклу, щоб діти могли розіграти цю історію за ролями. Лео чергує рятувальником. Він підіймається сходами та за допомогою бінокля споглядає океан. Це ідеальне місце для спостереження за дельфінами. Пізніше він приєднується до своєї подрузі Кенді, і разом друзі влаштовують перегони на гідроциклах. Діти будуть у захваті від маленьких деталей, як-от глуха краб, який любить набігати на холодильник за морозивом!
Відкрийте для себе більше ідей дитячих подарунків у всесвіті LEGO Friends (продаються окремо), де є безліч можливостей для розповіді історій, поки діти розігрують реальні пригоди. До цього набору входить доступ до програми LEGO Builder для легкого та зрозумілого конструювання. Тут діти можуть масштабувати та обертати моделі в 3D, зберігати набори та відстежувати прогрес.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42623 |
| Вага | 0.14 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 5 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 14 мм |
| Код УКТВЕД | 9403890000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 84 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Friends |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 19 мм |
| Штрихкод | 5702017589411 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 655 969 ₴









