Іграшкова залізниця Hape Динозаври для дітей від 1,5 років. Дивіться, як малюк досліджує захопливий доісторичний світ за допомогою поїзда з приголомшливими звуковими ефектами!
Тут є арковий водоспад, вулкан, алмаз і п'ять фігурок динозаврів, а також магнітні вагони. Це іграшка для раннього розвитку та сюжетно-рольової гри.
Набір поміщається в зручному відерці з кришкою для зберігання. Оскільки ця залізниця легко поєднується з іншими наборами та поїздами Hape, малюк зможе й далі будувати, поки його чарівний світ не буде повністю завершений!
Прокатайтеся через вулкан і пагорб до водоспаду, насолоджуйтеся звуковими ефектами під час руху поїзда!
Іграшкова залізниця Hape Динозаври допомагає розвивати в малюка розпізнавання кольорів, просторове мислення, дрібну моторику, мовлення та соціальні навички.
У комплекті: відерце для зберігання, вісім вигнутих напрямних, три каретки, п'ять фігурок динозаврів, алмазний блок, два тунельні блоки та інші аксесуари.
Розміри в зібраному вигляді: 90 х 55,3 х 16 см.
Тут є арковий водоспад, вулкан, алмаз і п'ять фігурок динозаврів, а також магнітні вагони. Це іграшка для раннього розвитку та сюжетно-рольової гри.
Набір поміщається в зручному відерці з кришкою для зберігання. Оскільки ця залізниця легко поєднується з іншими наборами та поїздами Hape, малюк зможе й далі будувати, поки його чарівний світ не буде повністю завершений!
Прокатайтеся через вулкан і пагорб до водоспаду, насолоджуйтеся звуковими ефектами під час руху поїзда!
Іграшкова залізниця Hape Динозаври допомагає розвивати в малюка розпізнавання кольорів, просторове мислення, дрібну моторику, мовлення та соціальні навички.
У комплекті: відерце для зберігання, вісім вигнутих напрямних, три каретки, п'ять фігурок динозаврів, алмазний блок, два тунельні блоки та інші аксесуари.
Розміри в зібраному вигляді: 90 х 55,3 х 16 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3828 |
| Вага | 2.05 |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Висота | 18 мм |
| Довжина: | 26 мм |
| Звуки/мелодії | Да |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Матеріал | дерево, пластик |
| Підкатегорія (АФК) | Залізниці |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Ширина | 30 мм |
| Штрихкод | 6943478039285 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 244 ₴





