Набір для залізниці Hape Корабель із краном для дітей від 3 років. Дитині сподобається цей реалістичний вантажний корабель із робочим краном, який за допомогою магнітів переміщує вантажні контейнери з причалу на човен! Малята укладатимуть і перекладатимуть вантаж, а потім вирушатимуть в плавання відкритим морем!
Ця високоякісна дерев'яна іграшка навчить дитину того, як переміщають вантажі в усьому світі. Колеса в нижній частині корабля допомагають йому вільно пересуватися підлогою! Він ідеально підходить для активних малюків, які вчаться досліджувати світ.
Розміри: 20,3 х 16,4 х 11,1 см.
Набір допомагає розвивати в малюка розпізнавання кольорів, просторове мислення, дрібну моторику, мовлення та соціальні навички. Гра також допомагає навчитися організованості — ключової навички для школи!
Кран рухається, використовуючи магніти, щоб підняти чотири вантажні контейнери. У корабля також є колеса внизу, тому він може вільно пересуватися підлогою.
Ця іграшка має вигляд, як справжня. Маленький моряк може сісти в човен і уявити, що він пливе по морях, щоб доставити товар.
Для дітей віком від 3 років.
Ця високоякісна дерев'яна іграшка навчить дитину того, як переміщають вантажі в усьому світі. Колеса в нижній частині корабля допомагають йому вільно пересуватися підлогою! Він ідеально підходить для активних малюків, які вчаться досліджувати світ.
Розміри: 20,3 х 16,4 х 11,1 см.
Набір допомагає розвивати в малюка розпізнавання кольорів, просторове мислення, дрібну моторику, мовлення та соціальні навички. Гра також допомагає навчитися організованості — ключової навички для школи!
Кран рухається, використовуючи магніти, щоб підняти чотири вантажні контейнери. У корабля також є колеса внизу, тому він може вільно пересуватися підлогою.
Ця іграшка має вигляд, як справжня. Маленький моряк може сісти в човен і уявити, що він пливе по морях, щоб доставити товар.
Для дітей віком від 3 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3792 |
| Вага | 0.48 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 18 мм |
| Довжина: | 7 мм |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 8 |
| Матеріал | дерево, пластик |
| Підкатегорія (АФК) | Залізниці |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Ширина | 30 мм |
| Штрихкод | 6943478039254 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 947 ₴





