Іграшкова залізниця Hape Порт для дітей від 3 років. Дитині сподобається цей реалістичний вантажний корабель, що працюють, магнітні крани, поїзд і вантажівка. Малюки укладатимуть і перекладатимуть вантаж, переміщаючи його між різними видами транспорту.
Ця високоякісна дерев'яна іграшка навчить дитину того, як переміщають вантажі в усьому світі. Колеса в нижній частині корабля допомагають йому вільно пересуватися підлогою! Ідеально підходить для активних дітей, які вчаться досліджувати світ.
Комплект містить: козячий кран, вантажний кран, вісім вигнутих рейок, три прямі рейки, один вантажний корабель, один локомотив, два причепи, одна вантажівка, чотири вантажні блоки, одна фігурка, один міст і один картонний фон у формі океану.
Оскільки набір легко поєднується з іншими наборами дерев'яних поїздів і доріг Hape, малюк зможе й далі будувати, поки його чарівний світ не буде повністю завершений!
Набір допомагає розвивати розпізнавання кольорів, просторове мислення, дрібну моторику, мовлення та соціальні навички. Гра в порт дає змогу навчитися організованості — ключової навички для школи.
Функції
Крани переміщаються, використовуючи магніти, щоб підбирати вантажні контейнери.
Корабель має колеса внизу, тому він може вільно пересуватися підлогою.
Розміри в зібраному вигляді: 68 х 69 х 18 см.
Вік: від 3 років.
Ця високоякісна дерев'яна іграшка навчить дитину того, як переміщають вантажі в усьому світі. Колеса в нижній частині корабля допомагають йому вільно пересуватися підлогою! Ідеально підходить для активних дітей, які вчаться досліджувати світ.
Комплект містить: козячий кран, вантажний кран, вісім вигнутих рейок, три прямі рейки, один вантажний корабель, один локомотив, два причепи, одна вантажівка, чотири вантажні блоки, одна фігурка, один міст і один картонний фон у формі океану.
Оскільки набір легко поєднується з іншими наборами дерев'яних поїздів і доріг Hape, малюк зможе й далі будувати, поки його чарівний світ не буде повністю завершений!
Набір допомагає розвивати розпізнавання кольорів, просторове мислення, дрібну моторику, мовлення та соціальні навички. Гра в порт дає змогу навчитися організованості — ключової навички для школи.
Функції
Крани переміщаються, використовуючи магніти, щоб підбирати вантажні контейнери.
Корабель має колеса внизу, тому він може вільно пересуватися підлогою.
Розміри в зібраному вигляді: 68 х 69 х 18 см.
Вік: від 3 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3791 |
| Вага | 1.47 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 24 мм |
| Довжина: | 10 мм |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Матеріал | дерево, пластик |
| Підкатегорія (АФК) | Залізниці |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Ширина | 48 мм |
| Штрихкод | 6943478039247 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 676 ₴







