Ласкаво просимо на ферму! Залізниця Hape довезе малюка до вітряного млина на секунду. Не забудьте, зупинитися, щоб погодувати тварин і погуляти фермою.
Батарейки для роботи іграшки не потрібні. Дитина штовхає поїзд самостійно.
До набору входять локомотив, два вагони, вітряний млин, міст, фермер, курка з гніздом, корова, вівця, три паркани, ящик яблук, два дерева й багато іншого. Сумісний з іншими наборами поїздів Hape. Комбінуйте їх, щоб створювати захопливі історії фермерів.
Особливість набору — зручний контейнер для зберігання в стилі кантрі зікалістою кришкою. Ящик стане чудовим доповненням і декорацією!
Магніти з'єднують три частини поїзда разом.
Дерев'яний поїзд міцний, покритий безпечними для дітей фарбами та не токсичний — розрахований на довгі роки. Підходить для дітей від 3 років. Ігровий набір відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963.
Батарейки для роботи іграшки не потрібні. Дитина штовхає поїзд самостійно.
До набору входять локомотив, два вагони, вітряний млин, міст, фермер, курка з гніздом, корова, вівця, три паркани, ящик яблук, два дерева й багато іншого. Сумісний з іншими наборами поїздів Hape. Комбінуйте їх, щоб створювати захопливі історії фермерів.
Особливість набору — зручний контейнер для зберігання в стилі кантрі зікалістою кришкою. Ящик стане чудовим доповненням і декорацією!
Магніти з'єднують три частини поїзда разом.
Дерев'яний поїзд міцний, покритий безпечними для дітей фарбами та не токсичний — розрахований на довгі роки. Підходить для дітей від 3 років. Ігровий набір відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари для зберігання | пластиковий контейнер |
| Артикул | E3772 |
| Вага | 2 |
| Вага (кг) | 1,75 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 22 мм |
| Довжина: | 23 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 41 |
| Матеріал | метал, дерево, пластик |
| Матеріал паковання | Пластик |
| Наявність ручки на коробці | Да |
| Підкатегорія (АФК) | Залізниці |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 32 мм |
| Штрихкод | 6943478034167 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 082 ₴








