Залізничні колії призначені не тільки для пасажирських поїздів. Є ще й вантаж, який потрібно доставити! Цей повний комплект рейок на міську тематику містить пасажирський і вантажний поїзд, станцію, автоматичні ворота, міст і багато іншого!
Батарейки для роботи іграшки не потрібні. Працює без батарейок. Дитина штовхає поїзд самостійно.
Залізниця Hape за допомогою сюжетно-рольової гри розповість малюкові, як усе влаштовано в місті.
До набору входить 48 предметів: один міст, п'ять пірсів, одна залізнична станція, одне таксі, один стілець, два дорожні знаки, одна стійка для інструментів із шістьма інструментами, один провідник поїзда, один пасажир, три вагони й багато іншого.
Сумісний з іншими наборами поїздів Hape.
Особливістю набору є ящик для зберігання, стилізований під місто, з незвичайною шкалою. Контейнер стане чудовою декорацією й доповненням до рейок.
Магніти з'єднують три частини поїзда разом.
Дерев'яний поїзд міцний, покритий безпечними для дітей фарбами та нетоксичний — розрахований на довгі роки. Підходить для дітей віком від трьох років.
Ігровий набір відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963.
Батарейки для роботи іграшки не потрібні. Працює без батарейок. Дитина штовхає поїзд самостійно.
Залізниця Hape за допомогою сюжетно-рольової гри розповість малюкові, як усе влаштовано в місті.
До набору входить 48 предметів: один міст, п'ять пірсів, одна залізнична станція, одне таксі, один стілець, два дорожні знаки, одна стійка для інструментів із шістьма інструментами, один провідник поїзда, один пасажир, три вагони й багато іншого.
Сумісний з іншими наборами поїздів Hape.
Особливістю набору є ящик для зберігання, стилізований під місто, з незвичайною шкалою. Контейнер стане чудовою декорацією й доповненням до рейок.
Магніти з'єднують три частини поїзда разом.
Дерев'яний поїзд міцний, покритий безпечними для дітей фарбами та нетоксичний — розрахований на довгі роки. Підходить для дітей віком від трьох років.
Ігровий набір відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари для зберігання | пластиковий контейнер |
| Артикул | E3771 |
| Вага | 2.1 |
| Вага (кг) | 1,85 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 22 мм |
| Довжина: | 23 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 48 |
| Матеріал | метал, дерево, пластик |
| Матеріал паковання | Пластик |
| Наявність ручки на коробці | Да |
| Підкатегорія (АФК) | Залізниці |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 32 мм |
| Штрихкод | 6943478034150 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 029 ₴









