Іграшкова залізниця Hape зі столом 70 елементів захопить хлопчиків і дівчаток безліччю різноманітних складників: стіл, поїзди, локомотив із живленням від батарейок, вагончики, рейки, фігурки та інші аксесуари.
Створіть величезну залізничну систему з цим чудовим набором. Надсилайте свій поїзд мостами та переїздами, перевозить вантажі.
До комплекту входить стіл із дерев'яним каркасом, поїзди, рейки та ігрова основа-фон, який складається з двох частин і знімається.
Частини рейок мають з'єднання у формі пазла, що спрощує процес складання. Стіл виготовлений із міцного дерев'яного каркаса, ніжки забезпечують максимальну стійкість і довговічність використання.
Іграшкова залізниця Hape зі столом 70 елементів найкраще підходить дітям віком від 3 років.
Для роботи необхідні 2 батарейки типу AAА (не в комплекті).
Створіть величезну залізничну систему з цим чудовим набором. Надсилайте свій поїзд мостами та переїздами, перевозить вантажі.
До комплекту входить стіл із дерев'яним каркасом, поїзди, рейки та ігрова основа-фон, який складається з двох частин і знімається.
Частини рейок мають з'єднання у формі пазла, що спрощує процес складання. Стіл виготовлений із міцного дерев'яного каркаса, ніжки забезпечують максимальну стійкість і довговічність використання.
Іграшкова залізниця Hape зі столом 70 елементів найкраще підходить дітям віком від 3 років.
Для роботи необхідні 2 батарейки типу AAА (не в комплекті).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3766 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 18 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 83 мм |
| Довжина: | 15 мм |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 1 |
| Кількість батарейок | 2 |
| Матеріал | дерево, пластик |
| Підкатегорія (АФК) | Залізниці |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AAA |
| Ширина | 83 мм |
| Штрихкод | 6943478030381 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 240 ₴







