Будьте уважні на залізничному переїзді! Коли на переїзді опускається шлагбаум, наближається поїзд.
Батарейки для роботи іграшки не потрібні. Працює без батарейок. Дитина штовхає поїзд самостійно.
Цей реалістичний набір для доставки залізничних вантажів містить робочий магнітний кран, поїзд із 3 вагонів, залізничний переїзд, функціональний самоскид світлофор, попереджувальний знак і набір рейок.
Дерев'яна залізниця Hape з краном (E3732) складається з 34 елементів. Набір відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963. Рекомендований вік: 3 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3732 |
| Вага | 1.49 |
| Вага (кг) | 1,2 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 48 мм |
| Довжина: | 24 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 8 |
| Кількість предметів у наборі | 34 |
| Матеріал | метал, дерево, текстиль, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Залізниці |
| Стать | Для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 9 мм |
| Штрихкод | 6943478021648 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 521 ₴









