Бамбуковий мольберт Hape портативний — незамінний інструмент для маленьких художників, які завжди в русі. Цей мольберт для малювання, що ідеально підходить для дітей від 4 до 12 років, виготовлений з екологічно чистого бамбука, дерева (FSC) та пластику.
До комплекту входить усе необхідне для мобільної художньої студії: 1 бамбуковий мольберт для малювання, 1 пластиковий стаканчик, 1 навісна сумка з кишенями, пластиковий стаканчик, затискач та інші аксесуари.
Портативний мольберт для малювання: підходить для будь-якої пригоди.
Бамбуковий мольберт вирізняється своєю універсальністю: він регулюється за висотою та підтримує полотна різних розмірів.
Призначений для стимулювання дитячої творчості всюди, від вітальні до парку.
Мольберт для малювання легко збирати та зберігати.
Заохочує творчі самовираження та дрібну моторику в юних художників.
До комплекту входить усе необхідне для мобільної художньої студії: 1 бамбуковий мольберт для малювання, 1 пластиковий стаканчик, 1 навісна сумка з кишенями, пластиковий стаканчик, затискач та інші аксесуари.
Портативний мольберт для малювання: підходить для будь-якої пригоди.
Бамбуковий мольберт вирізняється своєю універсальністю: він регулюється за висотою та підтримує полотна різних розмірів.
Призначений для стимулювання дитячої творчості всюди, від вітальні до парку.
Мольберт для малювання легко збирати та зберігати.
Заохочує творчі самовираження та дрібну моторику в юних художників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.33 кг |
| Стан | Новий |
| Висота | 49 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E2009 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Матеріал | дерево, інші |
| Підкатегорія (АФК) | Мольберти |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 6943478047082 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 521 ₴




