Приготуйтеся до перегонів із конструктором-лабіринтом Hape! До комплекту входить 129 елементів, серед яких 35 блоків, 47 доріжок, 40 мармурових кульок, 2 великі жовтогарячі блоки, 1 затискач, 1 дзвіночок, 2 пастки куль, кошик для лову кульок.
В основі лежать принципи STEM-утворення.
Ця захопливий трек підходить для дітей від 3 років. Набір сумісний з іншими моделями серії.
Конструктор-лабіринт Hape Marble Run — захопливий спосіб познайомити дітей із законами фізики, як-от потенційна енергія, імпульс і гравітація. Будівництво вежі та доріжок покращує зорово-моторну координацію, навички логічного мислення та здатність розв'язувати проблеми.
Ігровий набір відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963. Батарейки не потрібні.
В основі лежать принципи STEM-утворення.
Ця захопливий трек підходить для дітей від 3 років. Набір сумісний з іншими моделями серії.
Конструктор-лабіринт Hape Marble Run — захопливий спосіб познайомити дітей із законами фізики, як-от потенційна енергія, імпульс і гравітація. Будівництво вежі та доріжок покращує зорово-моторну координацію, навички логічного мислення та здатність розв'язувати проблеми.
Ігровий набір відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963. Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E1100 |
| Вага | 3.85 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 36 мм |
| Довжина: | 8 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Кількість предметів у наборі | 129 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал | скло, дерево, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Marble Run |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 43 мм |
| Штрихкод | 6943478034754 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 039 ₴









