Вчитися рахувати в ігровій формі разом із набором для навчання від Viga Toys Цифри та рахунок — легко та цікаво. На дерев'яні квадратики нанесені арабські цифри від 1 до 10 і що відповідає їм кількість точок — це зручно для першого знайомства з математикою й арифметикою. Біля кожної цифри розташовані кілочки з кольоровими кільцями відповідної кількості.
Дитина познайомиться з поняттями: число, кількість, більше-менше, сортування. Без зусиль освоїть навичку рахунку до 10. Навчальний набір підходить для дітей від 3 років.
Граючи з різнобарвними дерев'яними плитками та кільцями, малюки розвиватимуть зорово-моторну координацію, інтелект і логічне мислення.
Набір від Viga Toys допоможе дітям навчитися рахувати в ігровій формі. Іграшка рекомендована для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл, підходить для навчання за системами педагогів Нікітіних і Монтессорі. Набір для навчання та НУШ підійде також і для інклюзивної освіти.
Усі деталі набору виготовлені з високоякісної деревини, квадратики та кільця пофарбовані гіпоалергенними фарбами. Комплект відповідає стандартам безпеки та якості дитячих іграшок: європейському EN71, американському ASTM.
У комплекті: 55 дерев'яних кілець, 20 квадратних плиток із цифрами та точками, дошка розміром 41,5 х 13 х 7,5 см.
Дитина познайомиться з поняттями: число, кількість, більше-менше, сортування. Без зусиль освоїть навичку рахунку до 10. Навчальний набір підходить для дітей від 3 років.
Граючи з різнобарвними дерев'яними плитками та кільцями, малюки розвиватимуть зорово-моторну координацію, інтелект і логічне мислення.
Набір від Viga Toys допоможе дітям навчитися рахувати в ігровій формі. Іграшка рекомендована для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл, підходить для навчання за системами педагогів Нікітіних і Монтессорі. Набір для навчання та НУШ підійде також і для інклюзивної освіти.
Усі деталі набору виготовлені з високоякісної деревини, квадратики та кільця пофарбовані гіпоалергенними фарбами. Комплект відповідає стандартам безпеки та якості дитячих іграшок: європейському EN71, американському ASTM.
У комплекті: 55 дерев'яних кілець, 20 квадратних плиток із цифрами та точками, дошка розміром 41,5 х 13 х 7,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 6 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 59072 |
| Вага | 0.7 |
| Вага (кг) | 0,6 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість предметів у наборі | 75 |
| Математичні навички | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі, Нікіті |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Набори для навчання |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Розмір деталей, см | 4 х 4 х 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Математика |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 6934510590727 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 089 ₴


