Шанувальники Сонка, хлопчики та дівчатка віком від 8 років, можуть розіграти веселі пригоди з цим ігровим набором LEGO® Sonic the HedgehogTM Годинниковий робот Ехідні Наклз (76996)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 76996 |
| Вага | 0.34 |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 22 мм |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Sonic the Hedgehog |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702017592527 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 709 688 ₴









