Гав! Гав! Приєднуйтеся до підрозділу поліції K9 LEGO® City для дресування собак і навчання цуценят. Завантажте обладнання в причеп. Не забудьте чаші для годування! Допоможіть схвильованому поліцейському собаці та цуценяті сісти в крутий позашляховик K9 і вирушайте на майданчик для дресування. Прийшовши на місце, встановіть гойдалку, планку для стрибків і тренувальні грибочки та приготуйтеся до веселого дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 60369 |
| Вага | 0.42 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 7 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина: | 19 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 197 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Просторове мислення | 1 |
| Серія | City |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 26 мм |
| Штрихкод | 5702017416298 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 464 282 ₴






