
Вігвам намет дитячий Альбатрос з килимком БОН БОН + корзина + подушки. Намет для дитини для дому або вулицю
3 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0001579
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий вігвам — це будиночок на дерев'яних опорах зі стінками з тканини. Збирається вігвам дуже просто за 10 хвилин без особливих зусиль. Натуральна 100% бавовна. Тканина високої якості не дає зсідання під час прання та не линяє.
Комплектація:
- Вігвам - намет з віконцем і шторкою;
- Каркас - 4 шліфованих палиці довжиною 180 см з отворами;
- Матрац Бон Бон : 115 см * 115 см;
- Подушка квадратна - 1 шт розміром: 36 см * 36 см;
- Подушка кругла - 1 шт діаметром: 43 см;
- Прапорці на каркас - 4 шт;
- Бантик;
- Кошик для іграшок;
- Система антискладування, фіксатор, анти-упадін;
- Сумка для зберігання і транспортування вігваму
Прати за максимальної температури 30 °C. Не вибілювати. Можна прасувати за максимальної температури 110 °C
Щасливе майбутнє починається з щасливого дитинства!

ЩОБ ОТРИМАТИ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦЮ АБО ОФОРМАТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНІВ:
+38 050 047 78 90 Vodafone (Viber)
+38 098 236 17 45 Kyivstar
+38 063 844 33 59 Lifecell
Інтернет-магазин "FANTIKI"
Виберіть цю модель або натисніть на кнопку
Щоб ознайомитися з усіма варіантами нашої компанії
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 1800 мм |
| Довжина | 1150 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Унісекс |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Вігвам |
| Ширина | 1150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴







