Хлібниця + дошка та ніж 22х20 см h38 см бамбук Husla
Хлібниця Husla — це синонім елегантності, краси та простоти одночасно. Корпус, виготовлений із бамбукового дерева, у поєднанні з білою сталевою кришкою виділяє тепло та природність. Його універсальна форма дає змогу мати чудовий вигляд на будь-якій кухні. Вирішивши купити цю хлібницю, уявіть про ємностях для зберігання кави, чаю та цукру. Husla створила такі, надавши їм однакового кольору, щоб вони разом із хлібницею сприяли чудовому комплекту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husla |
| Країна виробник | Китай |
| Вентиляційні отвори | Так |
| Висота | 38 см |
| Довжина | 22 см |
| Матеріал | Бамбук |
| Матеріал кришки | Дерево |
| Тип | Хлібниця |
| Тип кришки | Накладна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 447 ₴
