
Форма для випікання Maestro прямокутна 28,5х15 см h5,5 см вуглецева сталь із гранітним покриттям (1121-28) з швидкою доставкою по
317 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1121-28 MR
+380 (98) 236-17-45
KyivstarФорма для випікання прямокутна 28,5х15 см h5,5 см вуглецева сталь із гранітним покриттям Maestro
Форма для запікання Maestro — дуже зручна та практична, прекрасно підходить для використання в домашніх умовах, а також просто незамінна на професійній кухні. Форма виготовлена з вуглецевої сталі з антипригарним покриттям "граніт" і вирізняється своєю міцністю та зносостійкістю. У такій формі дуже зручно готувати різні запіканки та пироги, лазанью, овочеві, рибні або м'ясні страви.
Характеристика:
- Тип: форма для запікання;
- Форма: прямокутна;
- Матеріал: сталь,
- Атипригарне покриття: граніт
- Розміри: 28,5х15х5,5 см
- Виробник: Maestro
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Висота стінок | 55 мм |
| Довжина | 285 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення форми | для випікання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 317 ₴