
Сковорода Hendi Little Chef овальна порційна 26,3х14 см h3,7 см меламін (564554) з швидкою доставкою по Україні
470 ₴
- Немає в наявності
- Код: 564554
+380 (98) 236-17-45
KyivstarLittle Chef Сковорода овальна порційна 26,3х14 см h3,7 см меламін Hendi
Виробник: Hendi
Матеріал: Меламін
Форма: Овальна
Розмір: 260х140 мм h37мм
Таку сковороду використовують для індивідуального подавання страв. Також підійде для подавання страв прямо з вогню. Морепродукти, м'ясо, запечене в такій сковороді, незабутньо смачні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Голландія |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Висота стінок | 3.7 см |
| Довжина посуду | 26.3 см |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість ручок | 2 |
| Матеріал | Меламін |
| Стан | Новий |
| Знімна ручка | Ні |
| Тип посуду | Сковорода порційна |
| Форма | Овальна |
| Ширина посуду | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кришка | не передбачена |
| Матеріал ручок | Меламін |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴