
Ємність для запікання Thun Гуси квадратна 30,5х30,5 см h7,5 см порцеляна (8134413 / W136) з швидкою доставкою по Україні
1 708 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8134413 / W136
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гуси Ємність для запікання квадратна 30,5х30,5 см h7,5 см порцеляна Thun
Матеріал порцеляна
Розмір 30,5х30,5 см h7,5 см
Виробник Чехия
Посуд виготовлений з якісної порцеляни. Вона вирізняється оригінальним дизайном і високою якістю матеріалів. Цей посуд приверне увагу гостей своєю вишуканістю, оригінальністю і витонченими деталями виготовлення.
Не можна мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thun |
| Довжина | 305 мм |
| Матеріал | Порцеляна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 305 мм |
| Антипригарне покриття форми | Немає |
| Висота стінок | 75 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Стан | Нове |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення форми | для запікання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 708 ₴