
Ємність для запікання Thun Гуси рифлена 27х11 см h6,5 см фарфор (8134413 / 1188) з швидкою доставкою по Україні
875 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8134413 / 1188
+380 (98) 236-17-45
KyivstarГуси Ємність для запікання рифлена 27х11 см h6,5 см фарфор Thun
Матеріал:порцеляна
Виробник:Чехія
Посуд виготовлений з якісного фарфору. Вона відрізняється оригінальним дизайном і високою якістю матеріалів. Ця посуд приверне увагу гостей своєю вишуканістю, оригінальністю та вишуканими деталями виконання.
Не можна мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thun |
| Довжина | 270 мм |
| Матеріал | Порцеляна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 110 мм |
| Антипригарне покриття форми | Немає |
| Висота стінок | 65 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Стан | Нове |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення форми | для запікання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 875 ₴