
Контейнер для зберігання Araven з кришкою 50 л 60х39,5 см h41 см поліетилен (01850 Ar) з швидкою доставкою по Україні
1 936 ₴
- Немає в наявності
- Код: 01850 Ar
Контейнер для зберігання з кришкою 50 л 60х39,5 см h41 см поліетилен Araven
Розмір 60х39,5 см h41 см
Об'єм 50 л
Матеріал полиэтилен
Диспенсер для зберігання з передньою ручкою Araven, контейнер із харчового поліетилену використовується на кухнях ресторанів, столових і в кулінарних відділах супермаркетів. Поліетилен — це некорозійний матеріал, який має високу стійкість до механічних пошкоджень і перепадів тепла, диапазон от -40 до +90°. Кришка ідеально підходить до основи. Заокруглені кути спеціально розроблені, щоб уникнути накопичення залишків їжі та полегшення чищення.
Можна мити в посудомийній машині. Ємність Аравен виготовлена з дотриманням усіх європейських норм, пов'язаних із матеріалами, призначених для контакту з харчовою продукцією.
- Бренд: Araven (Іспанія)
- Призначення: місткість для зберігання
- Матеріал: поліетилен
- Габарити д/ш/в, мм: 600/395/410
- Об'єм, л: 50
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Araven |
| Країна виробник | Іспанія |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал | Поліетилен |
| Застосування | Універсальне |
| Тип | Ємність |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Висота | 410 мм |
| Ширина | 395 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Об`єм | 50 л |
- Ціна: 1 936 ₴