Дошка кухонна 40х24 см h0,8 см пластик Kamille
Дошка обробна Kamille — дуже зручний і практичний аксесуар на вашій кухні. Має нековзну поверхню з антибактеріальним захистом. Виготовлена з безпечного харчового пластику. Її можна використовувати з двох боків. На такій поверхні легко обробляти м'ясо, рибу, нарізати овочі, фрукти та інші продукти.
Характеристика:
- Матеріал: пластик
- Розмір: 40см х24 см х0.8 см
- Можливість використання в посудомийній машині
- Можливість використовувати обидві сторони
- Не ковзає поверхнею стола
- Не притуплює ножі
- Зручна ручка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 400 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Ручка | Є |
| Товщина | 8 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 344 ₴
