
Контейнер для зберігання FoREST 60х40 см h13 см (580013) з швидкою доставкою по Україні
870 ₴
- В наявності
- Код: 580013
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контейнер для зберігання 60х40 см h13 см FoREST
Країна-виробник: Польща
Бренд: FoREST
Призначення: зберігання продуктів
Довжина: 60 см
Ширина 40 см
Висота 13 см
Матеріал харчовий пластик
Колір: білий
Контейнер для зберігання продуктів FoREST — чудовий помічник на будь-якій професійній кухні ресторану, їдальні, кафе, бару, готелю. Забезпечує надійне зберігання продуктів і харчових виробів відповідно до всіх санітарних норм. Прилад виготовлений із харчового пластику, безпечного під час контакту з різними харчовими виробами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forest |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Для зберігання продуктів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴