
Блюдо сланцеве APS прямокутне 32,5х17,5 см (00992) з швидкою доставкою по Україні
446 ₴
- В наявності
- Код: 00992
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блюдо сланцеве прямокутне 32,5х17,5 см APS
Сланцевий посуд від виробника виготовлений із натурального каменю. Посуд ідеально підходить для подавання суші, ролів, фруктів, сирів, горіхів та всіх інших видів закусок. Вона не піддається впливу мийних засобів і має високу міцність і довговічність. Краї посуду оформлені так, щоб була показана природна структура справжнього каменю. Сланцевий посуд не підходить для миття в посудомийних машинах.
Розміри — 32,5 * 17,5 см,
Висота — 4-7 мм.
APS пропонує широкий вибір усіх необхідних товарів кухонного інвентарю для професійного сервірування ресторанів, барів і готелів за доступними цінами, виготовленими в найкращих традиціях німецької якості та сучасного дизайну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Матеріал | Сланець |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Форма | Прямокутна |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість у наборі | 1 шт. |
| Тип тарілки | страву |
Інформація для замовлення
- Ціна: 446 ₴