Скалка з крутними ручками d7,5 см довжина 39,5 см пластик Hendi
Призначена для розкачування тіста в кафе, барах, ресторанах, піцеріях, закладах громадського харчування, а також можна використовувати в домашніх умовах.
Технічні характеристики:
- матеріал виготовлення — дерево
- довжина розкачування без ручок — 380 мм
- довжина розкачування з ручками — 590 мм
- діаметр 75 мм
- на кулькових підшипниках
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Голландія |
| Діаметр | 7.5 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертовий валик | Да |
| Довжина робочої частини | 38 см |
| Матеріал ручки | дерево |
| Матеріал качалки | Дерево |
| Загальна довжина | 59 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Немає |
| Знімні ручки | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 043 ₴
