
Дошка кухонна FoREST Basic Line блакитна 60х40 см h2 см пластик (434620) з швидкою доставкою по Україні
1 669 ₴
- В наявності
- Код: 434620
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Chef Line Дошка кухонна блакитна 60х40 см h2см пластик FoRES
Розмір: 60х40 см
Висота: h2 см
Матеріал: пластик FoREST
Обробні дошки — це кухонний інвентар, необхідний на кожній кухні
Звісно, для кожного типу продуктів на професійній кухні використовується окрема обробна дошка, щоб уникнути вбирання й подальшого перемішування запахів риби, м'яса, овочів і фруктів.
Призначення дощок за кольорами:
білий колір — молочні продукти, хліб
червоний колір — сире м'ясо
синій колір — риба
зелений колір — овочі
коричневий колір — варене м'ясо, ковбаси
жовтий колір — сира птиця
Відповідає нормам HACCP
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forest |
| Довжина | 500 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Ручка | Немає |
| Товщина | 15 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 669 ₴