
Сковорода Brizoll Хорека порційний 18х18 см h2,5 см чавун (H181825) з швидкою доставкою по Україні
274 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: H181825
+380 (98) 236-17-45
KyivstarХорека Сковорода порційний 18х18 см h2,5 см чавун Brizoll
Чавунний посуд від ТМ BRIZOLL зроблена в Україні. Під час виготовлення використовується запатентований процес термооброблення, що підвищує стійкість посуду до іржі. Чавунні сковорідки довговічні, проте треба пам'ятати про основні правила догляду за ними:
- Мити чавуну сковороду вручну з м'яким милом або взагалі без нього.
- Після миття ретельно протирати чавунну сковорідку Brizoll тканиною без ворсу або паперовим рушником.
- Злегка натирати сковороду олією, бажано, поки вона ще тепла.
- Зберігати чавунний посуд у сухому місці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brizoll |
| Країна виробник | Україна |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Висота стінок | 2.5 см |
| Довжина посуду | 18 см |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість ручок | 2 |
| Матеріал | Чавун |
| Матеріал ручок | Чавун |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Знімна ручка | Ні |
| Тип посуду | Сковорода порційна |
| Форма | Квадратна |
| Ширина посуду | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кришка | чавун |
Інформація для замовлення
- Ціна: 274 ₴