
Відро Empire для шампанського 7 л 35,5х25,5 см h24 см пластик (0612 EM) з швидкою доставкою по Україні
692 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0612 EM
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відро для шампанського червоне7л 35,5х25,5 см h24 см пластик
Матеріал Харчовий пластик
Об'єм 7000 мл
Висота 240 мм
Ширина 255 мм
Довжина 355 мм
Колір Червоний
Виробник К.Н.Р.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 355 мм |
| Комплектація щипцями | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 7 л |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручки | Є |
| Тип | Відерце для льоду |
| Ширина | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 692 ₴