
Форма для випікання Maestro прямокутна 46х29 см h5 см вуглецева сталь з гранітним покриттям (1126-46 MR) з швидкою доставкою по
452 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1126-46 MR
+380 (98) 236-17-45
KyivstarФорма для випікання прямокутна 46х29 см h5 см вуглецева сталь із гранітним покриттям Maestro
Розмір: 46*29 см h5
Підходить для посудомийних машин
Антипригарне гранітне покриття для зручного використання та легкого догляду
Матеріал — вуглецева сталь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Висота стінок | 50 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Призначення форми | Для м'яса, Для хліба, Для птиці, Для пирога |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 452 ₴