Столові прилади 24-поміти неіржавка Vincent
| Ніж столовий: | 6 шт. |
| Виделка столова: | 6 шт. |
| Ложка столова: | 6 шт. |
| Ложка чайна: | 6 шт. |
| Матеріал виробу: | Корозійностійка сталь |
| Полірування: | Дзеркальний |
| Товщина столової ложки: | 2 мм |
| Товщина столової вилки: | 2 мм |
| Товщина чайної ложки: | 1,6 мм |
| Товщина столового ножа: | 4 мм |
Столовий набір Vincent VC-7052 виготовлений із корозійностійкої сталі, завдяки якій вони не піддаються корозії та впливу кислот у побутових умовах. Столові прилади зручні у використанні та зберігають бездоганний зовнішній вигляд упродовж тривалого часу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vincent |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Кількість осіб | 6 |
| Кількість предметів | 24 |
| Матеріал ручки | Неіржавка сталь |
| Поверхня | Глянсова |
| Паковання | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ложки | Столова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 566 ₴
