
Лоток для столових приборів Алеана 15,3х12 см h15,5 см поліпропілен (167094/324124) з швидкою доставкою по Україні
119 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 167094/324124
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лоток для столових приборів 15,3х12 см h15,5 см поліпропілен Алеана
| Виробник | Алеана |
| Габарити | 15,3х12х15,5 см |
| Матеріал виготовлення | Поліпропілен |
| Призначення | Для сушіння та зберігання столового приладдя та кухонного приладдя |
| Країна походження | Україна |
Можливі кольори: салатовий, блакитний, бежевий, жовтий, коричневий.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 153 мм |
| Основне призначення | Для столових приладів |
| Тип | Підставка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Поліпропілен |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 ₴